KURUMSAL
KURUMSAL

CML Tekstil; Erteks Kadife Tekstil , Şanlıkan Tekstil ve Casalina Tekstil iştirakleri olan şirketimiz 2011 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Üretimlerini ve çalışma mantığını en üst düzeyde tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Başlıca faaliyet alanlarımız; haşıl, çözgü ve konik altyapısı olan fabrikamızda, hizmetde öncü niteliğinde olmakla beraber müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alarak işimizi disiplinle yapmaktayız. 10200 m2 kapalı alana sahip olan fabrikamızın kapasitesi günlük 180.000 m ile 220.000 m arasında başlamıştır ve her geçen gün artmaktadır. Fabrikamızda;

  • 2 adet Benninger Seri Çözgü Makinası
  • 1 adet Jupiter Seri Çözgü Makinası
  • 1 adet Benninger Haşıl Makinası
  • 1 adet Jupiter Çift Tekne Haşıl Makinası
  • 2 adet Konik Çözgü Makinası bulunmaktadır.

Makine parkurlarımız Benninger ve Jupiter türlerinde olmak üzere hizmet vermektedir. Bu makinelerden üretilen haşıl, konik, iplik ve çözgü de ürünlerimiz arasındadır.

HAKKIMIZDA

CML Tekstil; Erteks Kadife Tekstil , Şanlıkan Tekstil ve Casalina Tekstil iştirakleri olan şirketimiz 2011 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir.Üretimlerini ve çalışma mantığını en üst düzeyde tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
Başlıca faaliyet alanlarımız; haşıl, çözgü ve konik altyapısı olan fabrikamızda, hizmetde öncü...devamını oku...

İLETİŞİM

Organize Sanayi Bölgesi 1.kısım Bayram Şit Caddesi No:5 Honaz / DENİZLİ
Tel: +90 258 269 22 11
Fax: +90 258 269 22 61
E-Mail: cml@cmltekstil.com.tr KVKK Metni
CML Tekstil Tarım Hayvancılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. - 2020